Vítej každý nový příchozí. I Ty.

„"Nikoliv rozvážně kupředu, nýbrž rozhodně dozadu, neboť před námi je propast"....Císař pozbude svého postavení a jeho nástupce liberální buržoazii smete proletariát a ten se střetne s rolníky a toto střetnutí bude "nejkrvavější, neboť patří k povaze vlastníka půdy, najmě toho, jenž ji sám vzdělává, že je v ní takřka zakořeněn a že se nejtíže vzdá myšlenky vlastnictví a dědičnosti, což je přec konečným záměrem komunismu...za všeobecného zmatku pak nastane potřeba diktátora...."“ Zobrazit celý citát »

Schwarzenberg Bedřich (*1799 † 1870)



Autoři

Jana Achcenitová
Moje články
MUDr. Emanuel Bechinie †
Moje články
Jaroslav Betka
e-mail: jbetka@volny.cz
Moje články
Vítězslav Březina
e-mail: vit.brezina@steinel.cz
Moje články
Jan K. Černý
e-mail: jy.cerny@gmail.com
Moje články
Derek Colloredo-Mansfeld
Moje články
Ing. Kateřina Daczická
e-mail: info@ambitiondane.cz
Moje články
Jan Dobrzenský
Moje články
Jan Drocár
e-mail: sefredaktor@historickaslechta.cz
Moje články
Juro Drocár
e-mail: dracoju@gmail.com
Moje články
Karel Feitl
e-mail: karel.feitl@seznam.cz
Moje články
Richard Händl
e-mail: divadlo@haendl-richard.cz
Moje články
Mgr. Zdeněk Hazdra
e-mail: z.hazdra@centrum.cz
Moje články
Lenka Jaklová
e-mail: jaklenka@seznam.cz
Moje články
Mgr. Jana Janáčová
e-mail: jana.drotz@seznam.cz
Moje články
Dana Janečková
e-mail: janeckovadana@seznam.cz
Moje články
PhDr. Jiří Janoš
e-mail: jirijanos@gmail.com
Moje články
Barbora Kinská
Moje články
Ernest Kolowrat
Moje články
Václav Kozel
Moje články
Olga Kozlová
e-mail: olgula@seznam.cz
Moje články
ThDr.Jiří Ignác Laňka, PhD.
e-mail: lanka.jiri@gmail.com
Moje články
Pavel Loužecký †
Moje články
PhDr. Jan Lukeš
Moje články
Ing. Jan Maruška
Moje články
Petr Nohel
e-mail: petr.nohel@email.cz
Moje články
PhDr. Milan Novák
e-mail: milan.novak@brandysko.cz
Moje články
Mgr. Nina Nováková
Moje články
Veronika Pincová
e-mail: vvpincova@seznam.cz
Moje články
Martin Pola
e-mail: martin@pola.name
Moje články
JUDr. Ing. Mikuláš Práznovszky CSc.
e-mail: praznovszky.m@mail.t-com.sk
Moje články
Jan Řehounek
e-mail: Jan.Rehounek@seznam.cz
Moje články
Miroslav Sígl †
Moje články
Ing. Dagmar Strachwitzová
Moje články
Antonín Tichý
e-mail: tentonda@volny.cz
Moje články
Jaroslav Tovačovský
e-mail: Tovacovsky@seznam.cz
Moje články
Dušan Veselý
e-mail: vesselly@seznam.cz
Moje články
Radka Vincourková
e-mail: radka.vincourkova@volny.cz
Moje články
Jitka Vykopalová
e-mail: jitka.vykopalova@post.cz
Moje články
JUDr. Jan Winkler †
Moje články
Dr. Vladimír Zapletal †
Moje články
Miroslava Zemanová
e-mail: rodopis-saga@seznam.cz
Moje články



Copyright © Jan DrocárPavel Loužecký, 2009–2021  |  O nás