Vítej každý nový příchozí. I Ty.

„"Nikoliv rozvážně kupředu, nýbrž rozhodně dozadu, neboť před námi je propast"....Císař pozbude svého postavení a jeho nástupce liberální buržoazii smete proletariát a ten se střetne s rolníky a toto střetnutí bude "nejkrvavější, neboť patří k povaze vlastníka půdy, najmě toho, jenž ji sám vzdělává, že je v ní takřka zakořeněn a že se nejtíže vzdá myšlenky vlastnictví a dědičnosti, což je přec konečným záměrem komunismu...za všeobecného zmatku pak nastane potřeba diktátora...."“ Zobrazit celý citát »

Schwarzenberg Bedřich (*1799 † 1870)



Autoři

Achcenitová, Jana
Moje články
Bechinie, Emanuel MUDr. †
Moje články
Jaroslav Betka
e-mail: jbetka@volny.cz
Moje články
Vítězslav Březina
e-mail: vit.brezina@steinel.cz
Moje články
Černý, Jan Křtitel
e-mail: jy.cerny@gmail.com
Moje články
Colloredo-Mansfeld, Derek
Moje články
Daczická, Kateřina Ing.
e-mail: info@ambitiondane.cz
Moje články
Jan Dobrzenský
Moje články
Jan Drocár
e-mail: sefredaktor@historickaslechta.cz
Moje články
Juro Drocár
e-mail: dracoju@gmail.com
Moje články
Feitl, Karel
e-mail: karel.feitl@seznam.cz
Moje články
Fošum, Josef Vilém
e-mail: josef.fosum@post.cz
Moje články
Richard Händl
e-mail: divadlo@haendl-richard.cz
Moje články
Mgr. Zdeněk Hazdra
e-mail: z.hazdra@centrum.cz
Moje články
Lenka Jaklová
e-mail: jaklenka@seznam.cz
Moje články
Mgr. Jana Janáčová
e-mail: jana.drotz@seznam.cz
Moje články
Janečková, Dana
e-mail: janeckovadana@seznam.cz
Moje články
Janoš, Jiří PhDr.
e-mail: jirijanos@gmail.com
Moje články
Kinská, Barbora
Moje články
Ernest Kolowrat
Moje články
Václav Kozel
Moje články
Olga Kozlová
e-mail: olgula@seznam.cz
Moje články
ThDr.Jiří Ignác Laňka, PhD.
e-mail: lanka.jiri@gmail.com
Moje články
Pavel Loužecký †
Moje články
Lukeš, Jan PhDr.
Moje články
Ing. Jan Maruška
Moje články
Nohel, Petr
e-mail: petr.nohel@email.cz
Moje články
PhDr. Milan Novák
e-mail: milan.novak@brandysko.cz
Moje články
Nováková, Nina Mgr.
Moje články
Veronika Pincová
e-mail: vvpincova@seznam.cz
Moje články
Pola, Martin
e-mail: martin@pola.name
Moje články
JUDr. Ing. Mikuláš Práznovszky CSc.
e-mail: praznovszky.m@mail.t-com.sk
Moje články
Jan Řehounek
e-mail: Jan.Rehounek@seznam.cz
Moje články
Miroslav Sígl †
Moje články
Strachwitzová, Dagmar Ing.
Moje články
Tichý, Antonín
e-mail: tentonda@volny.cz
Moje články
Tovačovský, Jaroslav
e-mail: Tovacovsky@seznam.cz
Moje články
Veselý, Dušan
e-mail: vesselly@seznam.cz
Moje články
Radka Vincourková
e-mail: radka.vincourkova@volny.cz
Moje články
Vykopalová, Jitka
e-mail: jitka.vykopalova@post.cz
Moje články
Winkler, Jan JUDr. †
Moje články
Zapletal , Vladimír Dr. †
Moje články
Zemanová, Miroslava
e-mail: rodopis-saga@seznam.cz
Moje články



Copyright © Jan DrocárPavel Loužecký, 2009–2021  |  O nás